Bone 9 / Boynuzlar Tacu – Dostlar ya da Düşmanlar ya da Hasat pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Briar, fare yaratıklar ve Pawa ordusu Atheia saldırdığında, topyekûn savaş başlar. Bone kuzenler, Thorn ve Büyükanne Ben’in hepsi Vadi’yi savunmak ve Çekirgelerin Efendisi’nin dönüşünü durdurmak için oradadır. Thorn bir hayalet çemberinin içine girdiğinde, Boynuzlar Tacı’nı araması için onu teşvik eden bir ses duyar. Bundan sonra, Thorn ve Fone Bone, hepsini kurtarabilecek tek şeyi aramaya ejderhaların kutsal topraklarına hızla giderlerken yeni bir tehlikeli yolculuk başlar. Jeff Smith’in dokuz kitaplık grafik roman serisinin nefes kesen sonu karşınızda.
 

{strong}Bone 9 / Boynuzlar Tacu – Dostlar ya da Düşmanlar ya da Hasat isimli kitap 232 sayfadan oluşmaktadır ; Jeff Smith tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 28.03.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Bone 9 / Boynuzlar Tacu – Dostlar ya da Düşmanlar ya da Hasat kitabın özetini okuyabilir, Bone 9 / Boynuzlar Tacu – Dostlar ya da Düşmanlar ya da Hasat kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Bone 9 / Boynuzlar Tacu – Dostlar ya da Düşmanlar ya da Hasat kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Bone 9 / Boynuzlar Tacu – Dostlar ya da Düşmanlar ya da Hasat kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir