Bloodborne #2: Şifa Açlığı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

ESKİ KAN KORKUSU!
 
FromSoftware/Hidetaka Miyazaki’nin büyük beğeni toplayan Bloodborne video oyunundan uyarlanan Titan’ın çok satan çizgi roman serisinin ikinci cildi için Yharnam’a dönerken Şifa Kilisesi’nin dehşetini ortaya çıkarın!
 
İlk Avcılar hastaları aramak için geceyi parçalara ayırırken, gizemli Küllü Kan hastalığının yayılmasını durdurmak için mücadele eden Şifa Kilisesi kendi safları içinden bir kopuşla karşı karşıya kalır. Hastalığın sebebinin Eski Kan olduğundan şüphelenen Rahip Clement, Şifa Kilisesi’nin gerçek doğasını ortaya çıkarmak ve Yharnam yurttaşlarına ifşa etmek için yaşlı şifacı Alfredius ile bir anlaşma yapar.
 
Bloodborne Serisi – Cilt 2
Uykunun Ölümü  # 5-8
 
 

{strong}Bloodborne #2: Şifa Açlığı isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Ales Kot tarafından kaleme alınmıştır. EKSİK PARÇA YAYINLARI tarafından 13.10.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Bloodborne #2: Şifa Açlığı kitabın özetini okuyabilir, Bloodborne #2: Şifa Açlığı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Bloodborne #2: Şifa Açlığı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Bloodborne #2: Şifa Açlığı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir