Blacksad 3.Cilt (Karton Kapak) (Kızıl Ruh) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Blacksad dünyada ilk kez yayımlandığı 2000 yılından beri pek çok dilde yayımlandı ve ülkemizde de ilgi gördü. YKY tarafından ciltli baskıları ilk kez 2011 yılında yayımlanan bu kült polisiye dizi karton kapaklı yeni baskılarıyla yeniden raflarda yerini alıyor.
 
John Blacksad sonradan görme bir adamın özel koruması olmaktan sıkılmıştı. Neyse ki kader Blacksad’i eski tanıdıklarıyla bir araya getirdi ve sıkıcı günlük hayatı çok geçmeden hareketlendi. Bu tatsız soğuk savaş döneminde bazılarının gözünü kan bürümüştü ve ortalığı kötü kokular sarmaya başlamıştı.
 
Juan Díaz Canales ve Juanjo Guarnido’nun yarattığı bu müthiş çizgi roman serisi 2013’te iki dalda Eisner Ödülü kazandı ve Angoulême En İyi İllüstrasyon Ödülü de dahil olmak üzere pek çok ödül aldı.
 

{strong}Blacksad 3.Cilt (Karton Kapak) (Kızıl Ruh) isimli kitap 60 sayfadan oluşmaktadır ; Juan Diaz Canales tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 18.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Blacksad 3.Cilt (Karton Kapak) (Kızıl Ruh) kitabın özetini okuyabilir, Blacksad 3.Cilt (Karton Kapak) (Kızıl Ruh) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Blacksad 3.Cilt (Karton Kapak) (Kızıl Ruh) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Blacksad 3.Cilt (Karton Kapak) (Kızıl Ruh) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir