Black Widow Cilt 3 / Son Günler pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

SONRA ÖRÜMCEK. ARDINDAN YAĞMUR.
 
Dünya, Black Widow’a sırtını döndü. Ağı ise dağılmış hâlde. Ancak hepsine değdi: Chaos’a ulaşacak yol, sonunda Widow’un önüne serildi. Fakat Natasha, Avengers ve S.H.I.E.L.D.’in yardımına güvenebilir mi? Bu acımasız yolda ihtiyaç duyduğu yanıtlara doğru ilerlerken bir kahraman olarak kalabilir mi? Chaos yavaş yavaş ufukta belirirken, beklenmedik bir hedefi olan başka bir düşman yeniden ortaya çıkar ve Natasha reddedemeyeceği bir teklif alır. Black Widow nihayet Chaos’la kafa kafaya bir mücadeleye girer! Daha sonra Black Widow, geçmişinin en karanlık anlarından biriyle umulmadık biçimde bağlantılı olduğunu keşfeder. Widow’un hesap defterine kızıl renkle yazılmış ilk satırlara tanık olun. Natasha karanlığa mı teslim olacak? Kefaret için artık çok mu geç?
 
Bu ciltte, Nathan Edmondson’ın yazdığı, Phil Noto ve Mitch Gerads’ın resimlediği Black Widow (2014) #13-20 sayıları bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Black Widow Cilt 3 / Son Günler isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Nathan Edmonson tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 22.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Black Widow Cilt 3 / Son Günler kitabın özetini okuyabilir, Black Widow Cilt 3 / Son Günler kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Black Widow Cilt 3 / Son Günler kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Black Widow Cilt 3 / Son Günler kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir