Black Widow Cilt 2 / "Sıkı Örülmüş Ağ” pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

KARA DULLAR YALNIZ ÇALIŞMAYA YAZGILIDIR. Ama Natasha Romanoff’un hayatı o denli basit değil. Karlı bir Prag akşamında, tam da felaketin ortasındayken Winter Soldier’ı yanıbaşında bulur. Isaiah’ın Londra işi giderek çetrefilleşirken, Natasha, ölümcül bir suç şebekesine erişmek için kendini Punisher’a karşı –yoksa yanında mı?– mücadele ederken bulur. Crossbones ve ekibi Skull Squad ile birlikte havaya uçmak üzere olan bir petrol kulesi üzerinde Frank ile birlikte kapana kısılan Natasha bir seçim yapar. Fakat Widow’un sahip olduğu ahlak kuralları tartışmalıdır… Kendisi için bile. Tüm bunlar yetmezmiş gibi Hawkeye da geri dönüyor! Onun Widow’la kavgası Isaiah’ın hayatına mâl olabilir mi? Black Widow, Wolverine’in ölümünün ardından karamsarlığa kapılmış olan X-23’le yumruklu kapışmalar ve casusluk yoluyla içten bir bağ kuruyor ve Afganistan’daki tehlikeli bir görev için Howling Commandos ile birlik oluyor. Peki, Natasha’nın izin günlerini nasıl geçirdiğini öğrenince Avengers ne yapacak?
 

{strong}Black Widow Cilt 2 / "Sıkı Örülmüş Ağ” isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Nathan Edmonson tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 21.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Black Widow Cilt 2 / "Sıkı Örülmüş Ağ” kitabın özetini okuyabilir, Black Widow Cilt 2 / "Sıkı Örülmüş Ağ” kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Black Widow Cilt 2 / "Sıkı Örülmüş Ağ” kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Black Widow Cilt 2 / "Sıkı Örülmüş Ağ” kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir