Black Widow Cilt 1 / İnce Dokunmuş İp pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

ACI NEREDEYSE YUVAN ORASIDIR!
Black Widow da bu acıdan payını fazlasıyla aldı. O, bir Avenger ve S.H.I.E.L.D ajanı olabilir, ancak şimdi kendine ait bir görevi var: Bir KGB suikastçısı olarak geçmişinin kefaretini ödemek. Yöntemleri kirli. Yüreği soğuk. Ama işinde kusursuz. Natasha, gizli görevle Rusya’dayken, Tanrının Eli’nin kendisine erişmeye çalıştığını fark eder… en az adı kadar amansız olduğunu da. Bu yepyeni kötü adamın kaba kuvvetiyle baş etmekte zorlanan Widow, ortada ölümcül bir küresel komplo olduğunu keşfeder. Bu, zamana karşı bir yarış ve yanıt bulabileceği hiçbir yer yok. Önündeki kan ve yıkım dolu yol, dayanma gücünü ve kurnazlığını sınayacak… belki, inancını da.
 

Bu ciltte Nathan Edmonson’ın yazdığı ve Phil Noto’nun çizdiği Black Widow (2014) #1-6 sayıları ile All-New Marvel Now! Point One #1 sayısından bölümler biraraya getirilmiştir.
 

{strong}Black Widow Cilt 1 / İnce Dokunmuş İp isimli kitap 142 sayfadan oluşmaktadır ; Nathan Edmonson tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 03.01.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Black Widow Cilt 1 / İnce Dokunmuş İp kitabın özetini okuyabilir, Black Widow Cilt 1 / İnce Dokunmuş İp kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Black Widow Cilt 1 / İnce Dokunmuş İp kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Black Widow Cilt 1 / İnce Dokunmuş İp kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir