Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Aziz Nesin’in “Kaptan-ı Derya Ali Kâhya” takma adıyla yazdığı Bilmem Ne Adası ilk kez Akbaba’öa yayımlanmış, dönemin en önemli çizerlerinden Nehar Tüblek tarafından resimlenmiştir. Elli yıllık uykusundan uyandırdığımız bu çizgi-romanı yayımlandığı gibi, ama baskı kusurlarından arındırıp yıpranmış yerlerini onararak sizlere sunuyoruz.

Aradan geçen yıllara karşın Bilmem Ne Adası’nın değerinden bir şey kaybetmediğini göreceksiniz. Çizimler hâlâ özgün ve genç, öykü hâlâ güncel ve komik. İster gülüp geçmek için okuyun, ister dönemin ruhunu koklamak için… Yalnızca kahkahanın peşine düşmek de mümkün, dönemin siyasal ve toplumsal arka planının izini sürmek de….
 

{strong}Bilmem Ne Adası isimli kitap 40 sayfadan oluşmaktadır ; Aziz Nesin tarafından kaleme alınmıştır. NESİN YAYINEVİ tarafından 12.10.2012 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Bilmem Ne Adası kitabın özetini okuyabilir, Bilmem Ne Adası kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Bilmem Ne Adası kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Bilmem Ne Adası kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir