Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

New York Times Çok Satanlar Liste’sinin gediklisi Brandon Sanderson’dan büyü ve maceranın doyasıya yaşandığı yepyeni bir destan.
 
Taldain gezegenindeki efsanevi Kum Üstatları, kuma olağanüstü şekillerde hükmetmek için kadim güçleri kullanıyorlar. Ancak meşum bir pusunun ardından Kum Üstatları katledildi ve tüm Kum Üstatları arasında güçleri en zayıf olan Kenton da geride kalan yegâne Kum Üstadı olduğunu düşünüyor. Düşman dört bir yandan yaklaşır ve çember her gün daralırken, Kenton gizemli bir Karanlık Taraflı olan Khriss ile beklenmedik bir ittifak kuruyor.
 
Beyaz Kum, Brandon Sanderson’un her gün büyümeye devam eden Cosmere evreninin daha önce hiç yayınlanmamış önemli bir kısmını gün ışığına çıkarıyor.
 

{strong}Beyaz Kum isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Brandon Sanderson tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 14.12.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Beyaz Kum kitabın özetini okuyabilir, Beyaz Kum kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Beyaz Kum kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Beyaz Kum kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir