Batman-Süperman Cilt 3 / İkinci Şans pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Batman ve Superman: Dünya’nın tanıdığı gelmiş geçmiş en büyük iki kahraman. Hiç şüphesiz, birlikte göğüs geremeyecekleri hiçbir tehlike yok. Bir insanın damarlarında yüzebilecek kadar küçük, mikroskobik bir gezegen. Doomsday tarafından hasta edilmiş bir Superman. zaman yolcusu bir kaos iblisi. Tehlikeler silsilesi, dünyanın en cesur kahramanlarının omuzlarına çöküyor. Ve bir kurtarma operasyonu olumsuz sonuçlanınca iki kahraman da hafızaları silinmiş bir halde, temiz bir sayfaya uyanıyor. Şu an Gotham Şehri, vicdanı olmayan bir Superman’le ve intikam yemini etmemiş bir Batman’le karşı karşıya. Sırtlarını dayayacak kimse olmadan bu iki kahramana gerçekte kim olduklarını kim hatırlatacak? Batman/Superman: Ikinci Şans cildinde, ünlü yazar Greg Pak (Actıon Comıcs) ve aralarında JAE LEE, Karl Kerschl, Marc Deerıng ile Dıogenes Neves’in bulunduğu çizer ekibi, Batman ile Superman’i bir çarpışma rotasına sokuyor. Kahramanlarımızın yara almadan kurtulup kurtulamayacakları ise belirsiz… Bu ciltte, Batman/ Superman serisinin #10-15 arası sayıları toplanmıştır.
 

{strong}Batman-Süperman Cilt 3 / İkinci Şans isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Greg Pak tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 12.09.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Batman-Süperman Cilt 3 / İkinci Şans kitabın özetini okuyabilir, Batman-Süperman Cilt 3 / İkinci Şans kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Batman-Süperman Cilt 3 / İkinci Şans kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Batman-Süperman Cilt 3 / İkinci Şans kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir