Batman – Süperman Cilt 2 / Oyun Bitti pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gelecek neslin en büyük video oyunu projesi bir uzaylı teknolojisi tarafından ele geçirildiğinde Batman ile Superman’in bedenleri oyun avatarlarına dönüşüp oyuncuların uzaktan kontrolüne açık hale gelir. Kripton’un oğlu ve Gotham’ın yarasası zamanında oyuncuların üstesinden gelmeyi başararak, dünyaları fetheden istilacı uzaylı Mongul’u durdurabilecekler mi?

Daha sonrasında ise paralel bir Dünya’da kendi Batman’inin ve Superman’inin yanında mücadele ederek yetişmiş Power Girl ile Huntress Dünya’mızın en büyük kahramanlarına sığınırlar. Ancak daha ilk karşılaşmalarında farklı dünyalar çarpışacaktır!
 

{strong}Batman – Süperman Cilt 2 / Oyun Bitti isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Greg Pak tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 18.10.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Batman – Süperman Cilt 2 / Oyun Bitti kitabın özetini okuyabilir, Batman – Süperman Cilt 2 / Oyun Bitti kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Batman – Süperman Cilt 2 / Oyun Bitti kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Batman – Süperman Cilt 2 / Oyun Bitti kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir