Batman Rebirth : Canavar Adamların Gecesi pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Yüzyılın fırtınası gelip çattı ve doğrudan Gotham’a ilerliyor. Bu koca şehrin koruyucuları olan Nightwing, Batwoman ve bizzat Batman en kötü durum için bile hazır olduklarını düşünüyorlar. 
 
Ama hiç bu kadar yanılmamışlardı. 
 
Tehlikeli bilim insanı Dr. Hugo Strange’in entrikaları sayesinde, fırtınayla birlikte şehre canavarlar yağıyor. Devasa yaratıklar sokaklarda tepiniyor, şehir sakinlerini dehşete düşürüyor ve Gotham’ın en büyük kahramanlarının bile sınırlarını zorluyor. 
Kara Şövalye ve müttefikleri yıkım dalgasını durdurabilecek mi? Yoksa Canavar Adamların Gecesi, Yarasa’nın sonu mu olacak? 
 
Bu Cilt : Batman Rebirth, Nightwing Rebirth ve Batman Rebirth Dedektif Hikayeleri’nin 1. Ciltlerinin devamıdır. Bu serilerin 2. Ciltlerinden önce okunmalıdır.
 

{strong}Batman Rebirth : Canavar Adamların Gecesi isimli kitap 152 sayfadan oluşmaktadır ; Tom King tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 04.12.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Batman Rebirth : Canavar Adamların Gecesi kitabın özetini okuyabilir, Batman Rebirth : Canavar Adamların Gecesi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Batman Rebirth : Canavar Adamların Gecesi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Batman Rebirth : Canavar Adamların Gecesi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir