Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 6 / İkarus pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Yeni iş ortağı Wayne Malikanesi’nin kapısında öldürüldüğünde, Bruce Wayne kendisini GCPD’nin soruşturmasının ortasında buluyor. Batman’in kendi dedektiflik işi daha da hain bir planı ortaya çıkarıyor: yozlaşmış politikacıları, rakip çeteleri ve Gotham’ın sokaklarında dolaşan İkarus adlı ölümcül bir uyuşturucuyu içeren, şehir çapında bir komplo.
 
Ancak kişisel menfaatleri sebebiyle Dedektif Harvey Bullock tehlikeli uyuşturucu kartelinin başında olduğunu düşündüğü adamın peşine düşüyor – diğer kişiliği kelepçeye vurulmadan önce Kara Şövalye gerçeği ortaya çıkarabilecek mi?
 

{strong}Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 6 / İkarus isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Francis Manapul tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 01.12.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 6 / İkarus kitabın özetini okuyabilir, Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 6 / İkarus kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 6 / İkarus kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 6 / İkarus kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir