Batman Cilt 9 / Bloom pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Bruce Wayne neredeyse kusursuz bir hayata sahip. İnanılmaz bir kadına âşık ve her  gün onun yanında, sevdiği şehrin çocuklarına yardım etmek için Gotham’ın gençlik merkezlerinde çalışıyor. Son Joker saldırısında ölümün eşiğinden döndüğünden beri hafızasında boşluklar var ancak buna rağmen, hiç bu kadar mutlu olmadığından emin.
Yine de… bazen başka bir hayata doğru tekrar çekiştirildiğini hissediyor. Kayıp geçmişinin negatif alanlarında, şiddet ve karanlıkla dolu olan ancak içinde yüceliği de barındıran, yarı unutulmuş bir tarih yatıyor. Batman Bruce’u geri çağırıyor. Fakat geri dönerse kurduğu mükemmel, mutlu hayata ne olacak?
 

{strong}Batman Cilt 9 / Bloom isimli kitap 200 sayfadan oluşmaktadır ; Scott Snyder tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 09.03.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Batman Cilt 9 / Bloom kitabın özetini okuyabilir, Batman Cilt 9 / Bloom kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Batman Cilt 9 / Bloom kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Batman Cilt 9 / Bloom kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir