Batman Cilt 8 / Ağır Siklet pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Batman’in ortadan kaybolmasının ve öldüğünün varsayılmasının ardından eski polis komiseri Jim Gordon, Kara Şövalye’nin mirasını devralması ve halefi olması için göreve çağrıldı.
 
Ancak ismi ve simgelediği şeyler aynı olsa da bu yeni Batman aslının bir kopyası olmaktan çok uzakta. Şehirde devasa, yüksek teknoloji ürünü Batsuit ile devriye gezen Gordon gölgelerde saklanan kanunsuz bir kahraman değil. Gotham Polis Teşkilatı’nın, Belediye Başkanı’nın tam desteğine ve Powers International’ın multi-milyon dolarlık bütçesine sahip.
 
Peki pahalı bir zırh şehirle ilgili ölümcül planları kök salmadan önce gizemli, yabani ot benzeri Mr. Bloom’u durdurmaya yetecek mi?
 

{strong}Batman Cilt 8 / Ağır Siklet isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Scott Snyder tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 09.03.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Batman Cilt 8 / Ağır Siklet kitabın özetini okuyabilir, Batman Cilt 8 / Ağır Siklet kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Batman Cilt 8 / Ağır Siklet kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Batman Cilt 8 / Ağır Siklet kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir