Batman Cilt 3 / Ben Bane pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

O bir şaka değil. O bir bilmece değil. O bir kuş, bir kedi ya da bir penguen, bir korkuluk, bir bitki ya da bir kukla değil. O bir çocuk masalı ya da bir sirk gösterisi, yitik bir arkadaş ya da pişmanlık dolu bir akıl hocası değil. O şövalye taklidi yapan zengin bir çocuk değil.
O, Bane. Batman evini işgal etti, zihnini yaraladı ve belini kırdı. Şimdi Bane tek bir amaç için Gotham’a döndü: Batman’i son kez parçalamak. Ama önce Kara Şövalye’nin sevdiği…ya da nefret ettiği herkesi yok edecek.
Robin kostümünü giymiş olan genç kahramanlar. Batman’in müttefik ordusunu oluşturan polisler, suçla mücadele eden insanlar ve kanunsuz kahramanlar. Arkham Tımarhanesi’nin koridorlarında dolaşan deliler ve canavarlar bile. Bu durdurulamaz savaşçıya karşı kendini savunmak için Batman’in hepsinin desteğine ve daha fazlasına ihtiyacı olacak.
Çünkü Batman ve Bane’in bildiği tek bir gerçek var: son karşılaşmalarından yalnızca biri sağlam kurtulacak…
 

{strong}Batman Cilt 3 / Ben Bane isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Tom King tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 19.06.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Batman Cilt 3 / Ben Bane kitabın özetini okuyabilir, Batman Cilt 3 / Ben Bane kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Batman Cilt 3 / Ben Bane kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Batman Cilt 3 / Ben Bane kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir