Başkabiryer Sayı 3 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Türkiye’nin en önemli kadın çizerlerinden biri olan Sümeyye Kesgin’in Amerikalı yazar Jay Faerber ile Image Comics için yaptığı ve büyük beğeni kazandığı çizgi romanı BAŞKABİRYER, artık Türkçe yayımlanıyor.
 
Atlas Okyanusu’nu tek başına geçen ilk kadın pilot olan Amelia Earhart, 1937 yılında uçakla yaptığı Dünya turunu tamamlayamadan ortadan kaybolur. Kendisini bulmak için yapılan tüm arama kurtarma çalışmaları sonuçsuz kalır. İşte bu hikâye, o kayboluşun sonrasını ele alıyor. Amelia Earhart, DB Cooper ve her gün kaybolan yüzlerce insanın gittiği bir yer var. BAŞKABİRYER…   
 
Peşlerindeki korkunç beladan kaçmaya çalışan Amelia ve D.B., neresi olduğunu bilmedikleri bu diyarda yalnız olmadıklarını, başka insanların da bir şekilde buraya sürüklendiğini öğreniyor. Peki, ama kim bu insanlar?
 

{strong}Başkabiryer Sayı 3 isimli kitap 36 sayfadan oluşmaktadır ; Jay Faerber tarafından kaleme alınmıştır. SIRTLAN KİTAP tarafından 25.06.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Başkabiryer Sayı 3 kitabın özetini okuyabilir, Başkabiryer Sayı 3 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Başkabiryer Sayı 3 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Başkabiryer Sayı 3 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir