Barbar Conan Vahşi Kılıcı 19 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı serisi tüm hızı ve heyecanıyla devam ediyor.
Conan kendi çağında yaşamakta olan en tehlikeli adam olabilir ama çoktan ölmüş düşmanları için bunun gerçekten hiçbir önemi yok! Michael Fleisher bizi efsanevi Conan maceralarına taşımaya devam ediyor ve ona, çizimleriyle Ernie Chan, Dave Simons, Pablo Marcos ve Geof Isherwood eşlik ediyor. 
Vendhya’nın Beyaz Kaplanları, Gri Kurdun Laneti, Değirmen, Kan Davası ve G’Bharr Rjinn’in Gözleri hikayelerini bir araya getiren bu ciltte, kılıç ve büyü dolu diyarları bize büyülü bir şekilde sunan Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı serisinin #102-107 arasındaki sayılar bir araya getirilmiştir. Ayrıca cildin içine orijinal fasikül kapakları ve çeşitli sanatçılar tarafından yapılan tam sayfa çizimler de dahil edilmiştir.
 

{strong}Barbar Conan Vahşi Kılıcı 19 isimli kitap 288 sayfadan oluşmaktadır ; Michael Fleisher tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 21.03.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Barbar Conan Vahşi Kılıcı 19 kitabın özetini okuyabilir, Barbar Conan Vahşi Kılıcı 19 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Barbar Conan Vahşi Kılıcı 19 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Barbar Conan Vahşi Kılıcı 19 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir