Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı Cilt 29 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“CROM ÖLÜLERİ SAY!” Barbar savaşçı Conan’ın gezileri onu, deli kraliçelerin evrenleri birleştirip bu dünyaya kadim kötücül bir tanrı getirerek sonsuz ölüm, dehşet ve kaosa yol açacak karanlık bir ritüelin peşinde olduğu çöl krallığı Stygia’ya getirmişti. Tapınak hazinelerine olan zaafı, Conan’ı ritüelin yapılmasını engellemek için her şeyi göze almaya hazır müritlerle karşı karşıya bırakmıştı. Kudretli bir kılıcı kuvvetlice sallayabilen bir kol iyiye kullanılabilir fakat kas ve kılıç gücü dünyanın sonunun gelmesini engelleyebilir mi? Marvel Comics’in efsanevi Savage Sword of Conan the Barbarian serisinin #151-155 arasındaki sayıları bir araya getiren bu ciltte, birbirinden heyecanlı kılıç ve büyü öyküleri okuyacaksınız!
 

{strong}Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı Cilt 29 isimli kitap 288 sayfadan oluşmaktadır ; Charles Dixon tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 08.12.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı Cilt 29 kitabın özetini okuyabilir, Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı Cilt 29 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı Cilt 29 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı Cilt 29 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir