Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı 17 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı serisinin heyecanı hiç azalmadan devam ediyor. Vahşi Kılıç döneminin en sevilen hikayelerinden sayılan “Ruhları Tüketen” ve “Şeytan Ormanı” maceralarının yanı sıra, heyecan uyandıran daha birçok hikayeyi bir araya getiren bu ciltteki tüm ana hikayeler, Conan’ın en büyük yazarlarından sayılan yetenekli Michael Fleischer tarafından yazılırken Kılıç ve Büyü dünyasına yeni katılan Alan Zelenetz, Jim Owsley ve Jim Neal ise yan hikayeleri oluşturmuş. Bu ciltte Crom’un en ayrıcalıklı barbarian çizimleriyle hayat veren sanatçılar ise Gil Kane, John Buscema, Ernie Chan ve Alfredo Alcala. Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı serisinin #89-93 arasındaki sayıları kapsayan bu cilde, original fasiküllerin kapakları ve tam sayfa çizimler dahil edilmiştir.
 

{strong}Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı 17 isimli kitap 288 sayfadan oluşmaktadır ; Michael Fleisher tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 05.12.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı 17 kitabın özetini okuyabilir, Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı 17 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı 17 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Barbar Conan’ın Vahşi Kılıcı 17 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir