Ay Kız ve Dev Dinozor Cilt 1: Daima En İyi Arkadaşlar pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Lunella Lafayette Dünyayı Değiştirmek İsteyen Ufak Bir Dahi!

Eğer gizli Inhuman genleri yüzünden devamlı korku içinde yaşamasaydı işi çok daha kolay olurdu elbette. Neye dönüşeceğini tahmin etmek imkansız… ama Luna’nın bir planı var. Tek ihtiyacı olan şey bir Çoklu Sinyal Yayıcı. Çok basit değil mi? Kırmızı pullu bir canavar tarih öncesi çağlardan çok uzaklara; günümüz diye adlandırdığımız döneme ışınlanana kadar öyleydi. Bu ikili şu ana kadar ki en olağanüstü takım… Inhuman Ay Kız ve zamanda yolculuk yapmış Dev Dinozor! Peki daime en iyi arkadaş mı olacaklar, yoksa bu dostlukları sadece Dev Dinozor’un akşam yemeğine kadar mı sürecek? Ayrıca Lunella kısa zamanda, günümüz Marvel Evreni’nde kocaman evcil bir T-Rex’e sahip olmanın başka sorunlara da  yol açacağını öğrenecek. Öncelikle okul. Sonrasında ise canavar avcıları… özllikle o avcı Tamamiyle Mükemmel Hulk ise! Ayrıca herkesin favorisi dinozorun tek başına yolculuk yapmadığı gerçeği de var. Katiller olarak bilinen tarih öncesi vahşilere… New York’u ziyaret eden bu ölümcül turistlere… dikkat! Lunella hem Inhuman’a dönüşmemeyi başarıp hem de tüm bu karışıklıkla başa çıkabilecek mi?
 

{strong}Ay Kız ve Dev Dinozor Cilt 1: Daima En İyi Arkadaşlar isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Brandon Montglare tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 17.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Ay Kız ve Dev Dinozor Cilt 1: Daima En İyi Arkadaşlar kitabın özetini okuyabilir, Ay Kız ve Dev Dinozor Cilt 1: Daima En İyi Arkadaşlar kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Ay Kız ve Dev Dinozor Cilt 1: Daima En İyi Arkadaşlar kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Ay Kız ve Dev Dinozor Cilt 1: Daima En İyi Arkadaşlar kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir