Avenging Spider-Man 04 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İşte karşınızda uzun süredir beklenen ikili: Bir anı diğerini tutmayan, dediği şeyleri kendi dahil kimsenin anlamadığı, çoklu kişilikli, ölümcül derecede tehlikeli (ve bir o kadar da yakışıklı) Geveze Paralı Asker Deadpool ile sıradan bir Örümcek Adam! Nihayet! Sonunda! Şükür kavuşturana! Bu yazının en tepesinde ne demiştik? Bela, arkadaşlarla güzel! Ama arkadaşın Deadpool’sa işler sarpa sarabilir. Peter Parker rüyalarını süsleyen ve lise kabusuna dönüşen kişinin Dengesiz Paralı Asker Deadpool olduğunu öğrendiğinde yoğun bir uyanma çabasına giriyor ama bunda pek de başarılı olamıyor. Tam uyandığını sandığındaysa işin içine… Hypno-Hustler, yani namıdiğer H.H. giriyor!?
 

{strong}Avenging Spider-Man 04 isimli kitap 48 sayfadan oluşmaktadır ; Zeb Wells tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 20.11.2015 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Avenging Spider-Man 04 kitabın özetini okuyabilir, Avenging Spider-Man 04 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Avenging Spider-Man 04 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Avenging Spider-Man 04 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir