Avengers Zaman Tükeniyor 3 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

DÜNYA’NIN SONU GELİRKEN DÜNYA KAHRAMANLARI BÖLÜNÜYOR!
 
Jonathan Hickman’ın dehşet verici destanı, Son Aşım yaklaştıkça giderek evren-parçalayıcı sonuna doğru ilerliyor. İlluminati halen Avengers’tan, dostlarından ve müttefiklerinden kaçıyor. Cabal, kimsenin veremeyeceği kararları veriyor… ve dünya umutsuzluk içinde onları izliyor. Görevleri sevgilerini bölen Reed ve Susan Richards’a neler olacak? Acaba Namor, dünyayı kurtarmak için yaptığı karanlık hareketlerin bedelini ödeyecek mi… ya da ödemek istiyor mu? Avengers, Cabal ve İlluminati son kararlarına doğru hızla ilerlerken saat çalışmaya devam ediyor. Jonathan Hickman’ın efsanevi öyküsünün hayret verici üçüncü perdesi içeride!
 

{strong}Avengers Zaman Tükeniyor 3 isimli kitap 132 sayfadan oluşmaktadır ; Jonathan Hickman tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 07.09.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Avengers Zaman Tükeniyor 3 kitabın özetini okuyabilir, Avengers Zaman Tükeniyor 3 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Avengers Zaman Tükeniyor 3 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Avengers Zaman Tükeniyor 3 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir