Avengers Dağıldı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Her şey, öldü sanılan bir ekip üyesinin ölümden dönmesiyle başladı ve olaylar bittiğinde Avengers hakkında bildiğiniz hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!
 
Dünyanın En Kudretli Kahramanları, etraflarındaki şoke edici trajediyle mücadele ederlerken ekibin tarihindeki en kötü günü yaşıyorlar. Bunun arkasında kim var ve neden? Ekip parçalanacak mı? Avengers’ın en büyük düşmanı yüzünden kim hayatını kaybedecek? Bu hikâyede gelmiş geçmiş bütün Avengers üyeleri var… hem de eksiksiz hepsi!
 
Bu ciltte Brian Michael Bendis tarafından yazılıp David Finch tarafından çizilen Avengers #500-503 ve Bendis tarafından yazılıp David Finch, George Pérez, Steve Epting, Jimmy Cheung ve daha birçok Avengers yıldızı tarafından çizilen Avengers Final sayıları bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Avengers Dağıldı isimli kitap 168 sayfadan oluşmaktadır ; Brian Michael Bendis tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 19.03.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Avengers Dağıldı kitabın özetini okuyabilir, Avengers Dağıldı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Avengers Dağıldı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Avengers Dağıldı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir