Avatar: Üstün Taraf (Cilt 3) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

James Cameron’ın senaryosuna dayanan Avatar: Üstün Taraf, ödüllü yazar Sherri L. Smith tarafından epik bir çizgi roman serisine uyarlanıyor!
Jake Sully’nin korkuları sonunda gerçek oluyor, Pandora’da silahlar patlıyor. Gök İnsanları geri döndü ve onlarla birlikte başka bir yıkım dalgası daha geliyor. Çocukları Cehennem Kapısı’nda tutsakken, Jake etrafı sarılmış ve silahsız olsa da ailesini korumak için elinden geleni yapmak ve her şeyi riske atmak zorunda kalacaktır. Kesin olan şeyse – Sully’lerin asla pes etmeyeceğidir.
Avatar: Suyun Yolu filminin öncesini anlatan Avatar: Üstün Taraf çizgi romanı bu büyük destanda yepyeni bir alana ilerlemeyi göze alıyor.
 

{strong}Avatar: Üstün Taraf (Cilt 3) isimli kitap 88 sayfadan oluşmaktadır ; Sherry L. Smith tarafından kaleme alınmıştır. EKSİK PARÇA YAYINLARI tarafından 10.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Avatar: Üstün Taraf (Cilt 3) kitabın özetini okuyabilir, Avatar: Üstün Taraf (Cilt 3) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Avatar: Üstün Taraf (Cilt 3) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Avatar: Üstün Taraf (Cilt 3) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir