Avatar: Üstün Taraf (Cilt 2) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

James Cameron’ın senaryosuna dayanan Avatar: Üstün Taraf, ödüllü yazar Sherri L. Smith tarafından epik bir çizgi roman serisine uyarlanıyor!
İkinci ciltte Avatar evreninin hiç beklenmedik bölümlerine giriliyor! Gök İnsanları, uzay gemilerinden oluşan bir donanmayla Pandora’ya doğru ilerliyor ama Jake Sully ve NA’Vİ halkı onlar için hazır! Bugünün geleceğini bilen Jake, NA’Vİ savaşçılarını öyle bir eğitti ki insanlar nelere mal olduğunu görüp bir daha gelmesin… Tabii eğer plan işe yararsa.
Avatar: Suyun Yolu filminin öncesini anlatan Avatar: Üstün Taraf çizgi romanı bu büyük destanda yepyeni bir alana ilerlemeyi göze alıyor.
 

{strong}Avatar: Üstün Taraf (Cilt 2) isimli kitap 88 sayfadan oluşmaktadır ; Sherry L. Smith tarafından kaleme alınmıştır. EKSİK PARÇA YAYINLARI tarafından 10.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Avatar: Üstün Taraf (Cilt 2) kitabın özetini okuyabilir, Avatar: Üstün Taraf (Cilt 2) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Avatar: Üstün Taraf (Cilt 2) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Avatar: Üstün Taraf (Cilt 2) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir