Avatar: Üstün Taraf (Cilt 1) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

James Cameron’ın senaryosuna dayanan Avatar: Üstün Taraf, ödüllü yazar Sherri L. Smith tarafından epik bir çizgi roman serisine uyarlanıyor!
İnsanların Pandora’yı terk etmeye zorlanmasının üzerinden neredeyse on yıl geçti oysa şimdi geri dönüyorlar – ağır silahlı yıldızlararası uzay gemilerinden oluşan bir donanmayla hem de! Yıllardır süren barışın ardından Jake Sully, NEYTİRİ’nin yanına yerleşip bir aile kurmuştur, bu yüzden onun için risk, RDA’nın kurumsal gücüne karşı ilk savaşa girdiği zamandan bile daha fazladır.
Avatar: Suyun Yolu filminin öncesini anlatan Avatar: Üstün Taraf çizgi romanı bu büyük destanda yepyeni bir alana ilerlemeyi göze alıyor. 
 

{strong}Avatar: Üstün Taraf (Cilt 1) isimli kitap 88 sayfadan oluşmaktadır ; Sherry L. Smith tarafından kaleme alınmıştır. EKSİK PARÇA YAYINLARI tarafından 10.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Avatar: Üstün Taraf (Cilt 1) kitabın özetini okuyabilir, Avatar: Üstün Taraf (Cilt 1) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Avatar: Üstün Taraf (Cilt 1) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Avatar: Üstün Taraf (Cilt 1) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir