Assassin’s Creed: Geçmişin Yansımaları pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

SSASSIN’S CREED SERİSİNİN EN SEVİLEN KARAKTERLERİ, DAHA ÖNCE HİÇ ANLATILMAMIŞ HİKÂYELERİYLE BU CİLTTE.
 
Otso Berg bir ikilemle karşı karşıyadır ve bu ikilemi sadece geçmiş çözebilir.
 
Suikastçı Kardeşliği’nin en cesur ve en zeki karakterlerinden bazılarının geçmişini takip etmek için Animus teknolojisini kullanan Usta Tapınakçı, rakiplerine karşı mevcut dengeyi kendi lehine değiştirmeyi umar. Bunun için düşmanından dersler almaktan, düşmanın kendisi olmaktan daha iyi bir yol var mı?
 
Ian Edginton ve Valeria Favoccia’dan benzeri olmayan bir Assassin’s Creed çizgi romanı. Ezio Auditore, Altaïr Ibn-La’Ahad, Edward Kenway ve Ratonhnhaké:ton dahil olmak üzere serinin en unutulmaz Suikastçılarından bazılarının daha önce hiç anlatılmamış maceralarını içeren bu cilt, tüm Assassin’s Creed hayranlarının ilgisini çekecek.
 

{strong}Assassin’s Creed: Geçmişin Yansımaları isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Ian Edginton tarafından kaleme alınmıştır. EPSİLON YAYINEVİ tarafından 09.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Assassin’s Creed: Geçmişin Yansımaları kitabın özetini okuyabilir, Assassin’s Creed: Geçmişin Yansımaları kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Assassin’s Creed: Geçmişin Yansımaları kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Assassin’s Creed: Geçmişin Yansımaları kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir