Assassin’s Creed 6 – Leila pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Mısır. 14. Yüzyıl. Suikastçı Numa Al’Khamsin. İsis’in Asası’nı en sonunda Kardeşlik’e teslim etmek üzere ancak bu çaba , karşısına çıkan esrarengiz bir kadın olan Leila yüzünden yine yarım kalıyor.

Yedi yüzyıl sonra, bu sefer Jonathan Hawk asanın peşinde ve bu da Suikastçılar ve Tapınakçılar arasında son bir savaşa neden olacak.

Tüm dünyada 57 milyonun üzerinde bir satış rakamına ulaşan “Assassin’s Creed” adlı bilgisayar oyununun kahramanları, ünlü senarist Corbeyran’ın kalemi ve Djillali Defali’nin çizgileriyle hayat buluyor ve bizi, tüm oyunseverleri şaşkına çevirerek, bugüne kadar hiç yayınlanmamış, zaman ve bilime meydan meydan okuyan heyecanlı bir maceraya davet ediyor.
 

{strong}Assassin’s Creed 6 – Leila isimli kitap 48 sayfadan oluşmaktadır ; Eric Corbeyran tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 31.10.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Assassin’s Creed 6 – Leila kitabın özetini okuyabilir, Assassin’s Creed 6 – Leila kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Assassin’s Creed 6 – Leila kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Assassin’s Creed 6 – Leila kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir