Annihilation Cilt 1 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Negatif Bölge’nin hükümdarı Annihilus, kâinata savaş ilan ediyor! 
Sürüyle vefakâr asker, evrenin merkezinden akın akın gelirken, yıkıma direniş gösterebilenler bir avuç dolusu kahramandan ibaret! Xandar’ın Nova Corps eceliyle yüzleşiyor ve tek sağ kalan, Nova denen adam, yani Richard Rider oluyor. Artık Worldmind’ın, yani Xandar’ın tecrübe ve bilgi birikimini içeren veri tabanının yegâne muhafızı olan Nova, geç olmadan kendini tekrar keşfedip, Annihilation Wave karşısında gösterilen savaş çabalarına liderlik edebilecek mi? Destroyer Drax, Yeryüzü’ndeki sürgününden, Nova’ya akıl hocalığı yapmak için dönüyor ancak yeni ve belalı kişiliğini hele bir görün! Yardımcı rollerde de Quasar, Ronan, Super-Skrull ve Thanos var!
Yazarları Keith Giffen, Dan Abnett ve Andy Lanning’in, çizerleri Mitch Breitweiser, Scott Kolins, Ariel Olivetti ile Kevin Walker’ın sayesinde Annihilation hikâyesi burada başlıyor.!
 

{strong}Annihilation Cilt 1 isimli kitap 256 sayfadan oluşmaktadır ; Keith Giffen tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 17.11.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Annihilation Cilt 1 kitabın özetini okuyabilir, Annihilation Cilt 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Annihilation Cilt 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Annihilation Cilt 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir