Anne Frank’ın Hatıra Defteri (Grafik Uyarlaması) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Dünya çapında tanınan ve büyük ilgi gören Anne Frank’ın Hatıra Defteri’nin İsviçre’deki Anne Frank Vakfı onaylı tek çizgi roman uyarlaması olan bu eserde, Anne Frank’ın kaleminden çıkan metinler özgün çizimlerle hayat buldu.
 
2. Dünya Savaşı’na dair bu eşsiz tanıklık, Beşir’le Vals çizgi romanı ve animasyon filmiyle üne kavuşup Oscar’a da aday gösterilen Ari Folman ile David Polonsky ikilisinin elinde, canlı diyaloglar ve günlüğe dayanan anekdotlarla yeniden canlandırıldı.
 
Anne Frank’ın ailesiyle birlikte Nazilerden saklanarak geçen hayatına, yaşadığı korkuya ve ergenliğe adım atan bir genç kızın hislerine; sinematik illüstrasyonlar eşliğinde birinci ağızdan şahit olacağınız, unutulmaz bir grafik anlatı.
 

{strong}Anne Frank’ın Hatıra Defteri (Grafik Uyarlaması) isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Ari Folman tarafından kaleme alınmıştır. BAOBAB YAYINLARI tarafından 28.06.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Anne Frank’ın Hatıra Defteri (Grafik Uyarlaması) kitabın özetini okuyabilir, Anne Frank’ın Hatıra Defteri (Grafik Uyarlaması) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Anne Frank’ın Hatıra Defteri (Grafik Uyarlaması) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Anne Frank’ın Hatıra Defteri (Grafik Uyarlaması) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir