Amazing Spider-Man / Zalim Atlı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Örümcek Adam henüz bir lise öğrenicisiyken, en tehlikeli düşmanlarının bir suç örgütü oluşturup kendisini teker teker sınamalarıyla en kan dondurucu maceralarından birini yaşamıştı. Bu örgütün adı: Zalim Altılı’ydı! Yıllar sonra Doktor Ahtapot, bu zamana kadar yapacağı en görkemli iş için ekibini bir kez daha toplayacak ve bu sefer her birini, şimdiye kadar olduklarından çok daha ölümcül bir hale getirecek – bu durum da Örümcek’in hayatını hiç olmadığı kadar karmaşıklaştıracak! Örümcek, Altılı’ya gereken dersi verebilecek mi? Yoksa bu sefer dersi alan kendisi mi olacak? Ayrıca: Uzun zamandır Örümcek kitaplarının yan rollerinden birini oynayan ve Mary Jane’in en azılı düşmanıolan kişinin kaderi belli oluyor! Konuk yıldızlar: Fantastik Dörtlü, İntikam Birliği ve daha da fazlası!
 

{strong}Amazing Spider-Man / Zalim Atlı isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 20.11.2015 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Amazing Spider-Man / Zalim Atlı kitabın özetini okuyabilir, Amazing Spider-Man / Zalim Atlı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Amazing Spider-Man / Zalim Atlı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Amazing Spider-Man / Zalim Atlı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir