Amazing Spider-Man Vol.5 Cilt 6 – Absolute Carnage pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

ÖRÜMCEK ADAM’IN HAYATI KARMAN ÇORMAN OLUYOR!
 
Peter, Mary Jane’in verdiği son kararın yankılarıyla uğraşırken hemen arkalarında beliren süper hainin duruma pek faydası olmayacak. Aynısı… ABSOLUTE CARNAGE için de geçerli! Genç Dylan Brock’la korkunçluğun zirvesindeki Carnage’ın arasında sadece Örümcek Adam duruyor. Üstelik bugüne kadar Carnage simbiyotunu giyen herkeste bir kodeks mevcut– üstelik bu durum, Red Goblin adıyla geçirdiği günler yüzünden Norman Osborn için de geçerli! Örümcek Adam, Norman’ı Carnage’dan kurtarabilecek mi? Böyle bir şeyi yapmak istiyor mu? Ayrıca: Red Goblin’in delilik ve katliamla geçirdiği günlerden anlatılmamış hikâyeler burada! En iyi goblin teçhizatınızı kuşanın ve kıyafetlerinizi kırmızıya boyayın çünkü Red Goblin yine aramızda!
 

{strong}Amazing Spider-Man Vol.5 Cilt 6 – Absolute Carnage isimli kitap 104 sayfadan oluşmaktadır ; Nick Spencer tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 27.06.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Amazing Spider-Man Vol.5 Cilt 6 – Absolute Carnage kitabın özetini okuyabilir, Amazing Spider-Man Vol.5 Cilt 6 – Absolute Carnage kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Amazing Spider-Man Vol.5 Cilt 6 – Absolute Carnage kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Amazing Spider-Man Vol.5 Cilt 6 – Absolute Carnage kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir