All-Star Batman Sayı 4 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gotham’ın Pelerinli Süvarisi evinden uzakta, beklenmedik bir tuzakla karşı karşıyaydı çünkü Two-Face bu defa her zamanki hainliklerinden farklı ve kişisel bir şeyler planlamıştı. Ancak ne Two-Face, ne Kara Şövalye ne de Duke yollarını bekleyen tehlikenin farkındaydı. Bir yandan da geçmişin biraz olsun aydınlığa kavuştuğu ve Harvey Dent’in kendisiyle yüzleştiği gelecek, insanın doğasına dair Two-Face ile Batman arasındaki tartışmanın sonunu getirmeye hazırlanıyordu. Zsasz geride cesetlerle birlikte birçok soru işareti bırakmıştı ve Duke bu bilmeceyi sadece doğru soruları doğru kişilere sorarak çözebileceğini öğrenmek üzereydi. İlgisiz gibi görünen ipuçları ve cevapsız gibi görünen sorular Duke için hayatı tanımanın yeni bir yolu olabilecek miydi?
 

{strong}All-Star Batman Sayı 4 isimli kitap 32 sayfadan oluşmaktadır ; Scott Snyder tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 18.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}All-Star Batman Sayı 4 kitabın özetini okuyabilir, All-Star Batman Sayı 4 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. All-Star Batman Sayı 4 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
All-Star Batman Sayı 4 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir