All-Star Batman Cilt 1 : Can Düşmanım pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

O, Gotham’ın sessiz savunucusuydu. Şehrin Kara Şövalyesi, koruyucusu. Ama o artık Gotham’da değildi. Two-Face’in şeytani entrikaları evi bildiği şehrin sokaklarından koparıp yüzlerce mil öteye, Orta Amerika’nın mısır tarlalarına, toprak yollarına ve kayıp otobanlarına savurmuştu. Ama yalnız değildi. Pelerinli Süvari kötüler galerisinin derinliklerinden fırlamış bir ordu katil fırsat kolluyor, Bat’i yok edip başına konan ödülü almak istiyordu. Aynı anda, şehirde, kutsallıktan alabildiğine uzak suç patronlarından oluşan bir üçlü –Great White, Black Mask ve Penguin – Kara Şövalyenin yenilgisiyle bir vurgun peşindeydiler. Jim Gordon ve GCPD bile Batman’in izindeydi. Batcave ve Gotham’daki ortaklarından uzakta, Batman’in bu cehennem gibi yolculukta sadece iki müttefiki vardı: Duke Thomas, en son öğrencisi… ve Harvey Dent, Two-Face’in çift kişiliğinin iyi kalpli olanı. Batman Gotham’a sağ salim dönebilecek miydi? Yoksa Two-Face, Kara Şövalyenin sonunu getirmek için elindeki tüm kozları oynayacak mıydı? All-Star Batman Cilt 1: Kendi Baş Düşmanım ödüllü Batman yazarı Scottt Snyder’ı Kara Şövalye destanının bir sonraki aşaması için efsanevi çizer John Romita JR.’la bir araya getiriyor! Çok satan serinin ilk beş sayısını içerir.
 

{strong}All-Star Batman Cilt 1 : Can Düşmanım isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Scott Snyder tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 01.01.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}All-Star Batman Cilt 1 : Can Düşmanım kitabın özetini okuyabilir, All-Star Batman Cilt 1 : Can Düşmanım kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. All-Star Batman Cilt 1 : Can Düşmanım kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
All-Star Batman Cilt 1 : Can Düşmanım kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir