All New X-Men / Guardian Of The Galaxy – Jean Grey’in Mahkemesi pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

UZAY VE ZAMAN KARIŞIYOR!
Orijinal X-Men ekibinin günümüze gelmesi Marvel Evreni’ne şok dalgaları gönderdi ancak şu ana kadar sadece dünya üzerindeki etkilerini gördünüz! Bir uzaylı ırkı Jean Grey’in – eskiden (ya da belki de gelecekte) Phoenix Gücü’nün sahibi olan kişi- Dünya’ya geri döndüğünü öğrenince, Dark Phoenix’in yaptığı soykırımın hesabını ondan sormak isteyecek! Artık All-New X-Men’e yardımcı olarak Jean’i galaksilerarası çarpık adaletten kurtarma işi uzay gezgini Galaksinin Koruyucuları’na düşüyor. Bir karakterin geçmişinden sürpriz bir müttefik yardıma gelecek ancak bu, evrenin en güçlü ordularından birine karşı faydalı olacak mı? Marvel’ın en büyük yayınlarından ikisinin ilk karşılaşmasını kaçırmasanız iyi olur!
 

{strong}All New X-Men / Guardian Of The Galaxy – Jean Grey’in Mahkemesi isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Brian Michael Bendis tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 03.08.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}All New X-Men / Guardian Of The Galaxy – Jean Grey’in Mahkemesi kitabın özetini okuyabilir, All New X-Men / Guardian Of The Galaxy – Jean Grey’in Mahkemesi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. All New X-Men / Guardian Of The Galaxy – Jean Grey’in Mahkemesi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
All New X-Men / Guardian Of The Galaxy – Jean Grey’in Mahkemesi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir