All New X-Men 1 – Geçmişteki X-Men pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Profesör X’in orijinal beş öğrencisi—Cyclops, Marvel Girl, Iceman, Angel ve Beast—geçmişten koparılıp günümüze getirilir. Ama burada buldukları şey—kendilerinin gelecekteki durumları ve Xavier’in rüyasının aldığı hal—hayalini kurdukları gelecekten çok uzaktır. Bu genç, idealist kahramanların, geleceklerinde onları bekleyen kahredici gerçekle yüzleştiklerinde verdikleri tepki ne olacaktır? Peki günümüz dünyasına küsmüş X-Men, geçmişleri ezici bir güçle üzerlerine doğru gelirken olaylarla nasıl baş edecektir? Orijinal takımın, emsalleriyle yüz yüze gelmesi, huzur dolu bir buluşma olmayacaktır. Bu buluşma aynı zamanda X-Men’den birini sonsuza dek değiştirecektir. Brian Michael Bendis ve Sutart Immonen, X-Men için yeni bir çığır açıyor!

Bu ciltte All-New X-Men serisinin #1-5 arasındaki sayılar bir araya getirilmiştir.
 

{strong}All New X-Men 1 – Geçmişteki X-Men isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Brian Michael Bendis tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 07.07.2014 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}All New X-Men 1 – Geçmişteki X-Men kitabın özetini okuyabilir, All New X-Men 1 – Geçmişteki X-Men kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. All New X-Men 1 – Geçmişteki X-Men kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
All New X-Men 1 – Geçmişteki X-Men kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir