All-New All-Different Avengers 2: Aile İşleri pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

CAPTAIN AMERICA, IRON MAN, THOR, VISION, SPIDER-MAN, MS. MARVEL VE NOVA BİRLİKTE
ALL-NEW, ALL-DIFFERENT AVENGERS’I OLUŞTURDU – peki adlarını ekibin müthiş tarihinde bir dipnot olmaktan öteye taşıyacak kadar süreyle bir arada kalabilecekler mi? Belki de STANDOFF’un etkisiyle Uncanny Avengers’la karşı karşıya gelince kalamazlar. En kudretli Avengers ekibi hangisi olacak? Pleasant Hill’in gizemleri derinleşince her şey daha da kötüye gidecek! Ekip, daha sonra Nova’ya galaksilerarası bir görevde eşik edecek ve kendilerini uzaydaki bir esir kampında bulacaklar!
Ayrıca: Avengers eski bir adı kullanan yeni biriyle yüzleşmek zorunda kalacak – hem de ekip ilk kurulduğunda orada olan biriyle. All-Different Wasp kim? Ve dost mu düşman mı?
 

{strong}All-New All-Different Avengers 2: Aile İşleri isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Mark Waid tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 23.05.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}All-New All-Different Avengers 2: Aile İşleri kitabın özetini okuyabilir, All-New All-Different Avengers 2: Aile İşleri kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. All-New All-Different Avengers 2: Aile İşleri kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
All-New All-Different Avengers 2: Aile İşleri kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir