4. Dolap (Grafik Roman) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

ÇOKSATAN FREDDY’NİN PİZZA DÜKKÂNI’NDA BEŞ GECE SERİSİNİN FİNAL KİTABI NEFES KESEN ÇİZGİ ROMAN UYARLAMASIYLA KARŞINIZDA!                
                                                        
Charlie’ye aslında ne oldu? Bu soru John’un aklından bir türlü çıkmıyor. Yetmezmiş gibi bir de Charlie’nin ölümü ve mucizevi bir şekilde yeniden ortaya çıkışıyla ilgili kâbuslarla boğuşuyor. John’un, Freddy Fazbear’in Pizza Dükkânı’nda yaşanan o korkunç olayları unutmaktan başka istediği bir şey olmasa da geçmiş öyle kolay kolay gömülmüyor. Bu sırada, Hurricane’de yeni bir animatronik pizza dükkânının açılışının heyecanı yaşanırken, fazlasıyla tanıdık görünen yeni kaçırılma olayları meydana geliyor. John, her ne kadar gönülsüz olsa da davayı çözmek ve kayıp çocukları bulmak için eski dostları Jessica, Marla ve Carlton ile bir araya geliyor. Bu arayış, Charlie’ye aslında ne olduğunu ve babasının mirası olan ürkütücü icatların ardındaki korkunç gizemi gün yüzüne çıkarmakla sonlanacak..              
                                                 
Sanatçı Diana Camero’nun nefes kesen korkutucu çizimleriyle aktarılan ve her zamankinden daha fazla korku içeren Scott Cawthon’un yarattığı Freddy’nin Pizza Dükkânı’nda Beş Gece’nin çizgi roman uyarlamasını sakın kaçırmayın!
 

{strong}4. Dolap (Grafik Roman) isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Scott Cawthon tarafından kaleme alınmıştır. OLİMPOS YAYINLARI tarafından 23.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}4. Dolap (Grafik Roman) kitabın özetini okuyabilir, 4. Dolap (Grafik Roman) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. 4. Dolap (Grafik Roman) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
4. Dolap (Grafik Roman) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir