1984 (Grafik Roman) (Karton Kapak) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

George Orwell’in ölümsüz distopyasının Orwell Vakfı onaylı ilk grafik roman uyarlaması
 
1984 yılında Londra, Düşünce Polisi’nin insanların her adımını denetlediği, boğucu bir şehirdir. Hakikat Bakanlığı’nda çalışan Winston Smith bu habis sistemin içinde bir dişlidir; görevi yaşanmış olayları Parti’nin kabul ettiği resmi gerçeklere uygun düşecek şekilde uyarlayıp tarihi yeniden yazmaktır.  Bu korku toplumunu sorgulamaya başladığı gün, geri dönülemez bir yola girer.
 
Ünlü çizer Fido Nesti, Orwell’in başyapıtı ve distopya edebiyatının doruk noktası 1984’ü baştan yorumlayarak, gerçeğe dönüşme ihtimali gün geçtikçe artan bir dünyaya çizdiği yüzler, bedenler ve manzaralarla hayat veriyor. 
 

{strong}1984 (Grafik Roman) (Karton Kapak) isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; George Orwell tarafından kaleme alınmıştır. DOMİNGO YAYINEVİ tarafından 28.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}1984 (Grafik Roman) (Karton Kapak) kitabın özetini okuyabilir, 1984 (Grafik Roman) (Karton Kapak) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. 1984 (Grafik Roman) (Karton Kapak) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
1984 (Grafik Roman) (Karton Kapak) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir